Модуль «Оцінка роботи машиністів»

Модуль «Оцінка роботи машиністів» дозволяє провести розрахунок і аналіз режимів роботи обладнання, і оцінку ефективності його роботи та правильності прийнятих рішень оперативним персоналом станції.

Алгоритм реалізований модулем дозволяє виявити відхилення параметрів гострої пари (температури і тиску) перед турбінами за допустимі діапазони експлуатаційної документації агрегатів; відхилення параметрів пари, що відпускається споживачам, за діапазони, допустимі договорами на поставку теплоносія.

Модуль дозволяє визначати як напрацювання обладнання, так і кількість часу роботи котлів в неоптимальних режимах.

На підставі розрахунку сумарного коефіцієнта ефективності роботи вахт виявити кращу зміну, що в подальшому враховується при преміюванні оперативного персоналу. Цей розрахунок проводиться з встановленої на ТЕЦ періодичністю з формуванням відповідної звітності.

Рисунок 1 Модуль «Оцінка роботи машиністів». Типи звітності

Модуль включає такі складові форми вихідних даних і розрахункових параметрів обладнання і персоналу: режимна карта, алгоритм розрахунку, персонал на зміні, графік роботи персоналу, контроль режиму, аналіз результату, аналіз за період, щомісячний звіт.

Связаться
с нами
Розробка систем
автоматизованого управління
Контакты
Будем рады вас видеть!
+38 044 293 25 00
Київ, вул. Костянтинівська, 75
Підтвердіть, що ви не робот