Робота користувачів з системою за допомогоюWEB-порталу

Підключення і робота ІАС PowerVizor

Підключення до сайту https://powervizor.intengin.com.ua/здійснюється через безпечне з’єднання, з використанням протоколу HTTPS і підтримкою шифрування,що забезпечується використанням криптографічного протоколу ТLS. При установці безпечного HTTPS з’єднання з сайтомhttps://powervizor.intengin.com.ua/відбувається перевірка справжності сертифіката. Сертифікат, щовикористовується,повинен бути активним і не простроченим.

Рисунок 1 – Вікно властивостей цифрового сертифікату вузла PowerVizor

В іншому випадку при підключенні до сайту https://powervizor.intengin.com.ua/користувачеві в браузері буде видаватися повідомлення про прострочений сертифікат: Сертифікат безпеки цього web-сайта втратив чинність або ще не починався.

Необхідно в центрі сертифікації випустити новий сертифікат і зареєструвати його в Web-сервері (Apache або IIS).

Робота користувачів з системою за допомогою Web-порталу

Підсистема візуалізації забезпечує виконання таких функцій (завдань):

  • функціонування у вікні Web-браузера (в режимі «тонкого клієнта»);
  • доступ до дозволених для користувача додатків PowerVizor в залежності від встановлених прав і ролей;
  • формування звітних форм у вигляді файлів у потрібних форматах даних.

Взаємодія з підсистемою розрахунку ТЕП здійснюється через Web-додаток. Під час запуску програми авторизація користувача відбувається за обліковими даними домену в системі PowerVizor. Якщо введений логін або пароль не відповідають зареєстрованим в системі, то відкриється вікно введення імені користувача і пароля (Рисунок 2).

Рисунок 2 – Екран авторизації користувача, якогоне розпізнано PowerVizor

Для використання облікового запису та внесення даних в систему PowerVizorнеобхідно ввести логін (email) і пароль, який надає адміністратор системи. Після цього відкриється вікно з робочою областю ІАС.

Для захисту від помилкових дій персоналу в PowerVizor передбачений контролер підтвердження легітимності користувача при перегляді даних. Для всіх користувачів заборонена можливість видалення встановлених об’єктів та звітності.

Основне вікно Web-порталу PowerVizor складається з робочого столу з меню налаштувань і значками виклику функціональних модулів (Рисунок 3).

Рисунок 3 – Інформаційний Web-портал (Робочий стіл)

Робочий стіл

Робочий стіл – це основний елемент інтерфейсу системи, призначений для виконання функцій модулів PowerVizorі відображення результату їх виконання.

На робочому столі є кнопка меню налаштувань можливостей, яка активує список, що розкривається, для налаштування елементів візуалізації робочого столу: вибір теми (світла, темна), вибір мови (українська, англійська, російська), зміна пароля користувача і кнопка виходу з системи та ін.

Связаться
с нами
Розробка систем
автоматизованого управління
Контакты
Будем рады вас видеть!
+38 044 293 25 00
Київ, вул. Костянтинівська, 75
Підтвердіть, що ви не робот